ELRON s.r.o. ELRON s.r.o. Úvodná stránka   Napíšte nám
Priemyselná automatizácia, vývoj a programovanie aplikácií, servis riadiacich systémov, elektrické pohony,
roboty, frekvenčné meniče, servopohony, kamerové inšpekčné systémy, manipulátory, výrobné linky
 
Hlavné menu OMRON Corporation
Profil firmyELRON E-shopSlužbySortimentNa stiahnutieReferencieKontaktyFirma OMRON Corporation vznikla v roku 1933 v japonskom meste Kyoto. Už od svojho vzniku je na špičke v komponentoch a technológiách priemyselnej automatizácie. Viac ako 24 000 špecialistov, 30 tovární na troch kontinentoch a diverzifikovaná sieť odborných zastúpení po celom svete s ročným obratom 4,6 miliárd dolárov je garancia pre prosperitu firmy i v budúcnosti.

Korporácia Omron sa môže pochváliť atribútom „prvý na svete“ v niektorých produktoch. Je to napríklad prvý polovodičový snímač priblíženia v roku 1960, prvý on-line bankomat v roku 1971, alebo prvý ultra–rýchly fuzzy procesor v roku 1988. Do výskumu a vývoja sa každoročne investuje viac ako 300 miliónov dolárov.

Omron korporácia pozostáva z viacerých - momentálne zo šiestich, viac-menej samostatných spoločností. Najvýznamnejšie spoločnosti sú Priemyselná automatizácia, Automatizácia obchodu a bánk, Zdravotníctvo, Elektronické komponenty. Priemyselná automatizácia predstavuje viac ako polovicu celkového obratu Omron Corporation.

Široké spektrum prvkov priemyselnej automatizácie tvorí približne 20 000 typov a pokrýva takmer všetko od malých spínačov a relé po fotoelektrické a približovacie snímače, od časovačov, čítačov a regulátorov až po PLC, terminály, frekvenčné meniče a servopohony.

návrat späť

 

 

 
2009 © ELRON s.r.o. | Všetky práva vyhradené
webdesign created by © PWD s.r.o. - Grafické štúdio